Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Për nder të 25-vjetorit të Epopesë së UÇK-së, 784 ushtarë të rreshtuar formojnë portretin e Adem Jasharit

- Advertisement -

Ushtarët e Kosovës kanë bërë një gjest simbolik sot për nder të 25-vjetorit të “Epopesë së UÇK-së”.

Në nderim të 25 vjetorit të “Epopesë së UÇK-së”, 784 Ushtarë të Kosovës, të rreshtuar në kazermën “ Adem Jashari” formuan portretin e Komandantit Legjendar Adem Jashari.

Ndërkohë, lidhur me këtë Kuvendi i Republikës së Kosovës ka njoftuar se të hënën do të organizojë seancë solemne, e cila do të nisë në ora 12:00.

- Advertisement -

Gjithashtu 5, 6 dhe 7 marsi do të shoqërohen me një sërë aktivitetesh të ndryshme për nder të Epopesë.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -