Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Përleshje në Skenderaj, të riut i mbetet vrasja në tentativë

- Advertisement -

Posedimi i armëve ilegale është bërë një dukuri shqetësuese në vendin tonë, ku sipasojë e kësaj sot në Skenderaj ka ndodhur një konflikt mes dy të rinjeve, e cila ka përfunduar me vrasje në tentativë, shkruan portali rajoni.org

Rasti ka ndodhur sot rreth orës 15:00 në qytetin e Skenderajt. Rajoni zbulon se viktima është një 18-vjeçar nga polaci i cili është therrë më thikë, ku më pas është dërguar për trajtim mjekësor në Emergjencën e Mitrovicës.

Lajmin per portalin rajoni.org e ka konfirmuar edhe Avni Zahiti i cili ka thënë se:

- Advertisement -

“Sot, rreth orës 15:00, në Stacionin Policor në Skënderaj, është raportuar për një person të lënduar nga një mjet i mprehtë ( thikë).
I lënduarj viktkma është dërguar për tretman mjeksor. Lidhur me rastin në cilësi të të dyshuarit është arrestuar një  person i dyshuar.
Bazuar në  hetimet fillestare bëhet e ditur se incidentit të i ketë paraprirë një mosmarrëveshje e qastit ndërmjet viktimës dhe të dyshuarit.”

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -