E premte, 8 Dhjetor, 2023

Personi që vdiq dje në aksident trafiku, do varroset sot në Skenderaj

Dje në një aksident trafiku ka vdekur Valdet Bajraktari nga fshati Kline e Epërme të Skenderajt, raporton portali rajoni.org.

Familjarët përmes një postimi kanë njoftuar se varrimi do bëhet sot në ora 13:00, në Klinë të Eperme.

Postimi i plotë:

Me daten 04.11.2023 vëllau jon ndrroj jetë tragjikish gjatë një aksidenti rrugor në magjistralen Prishtin-Ferizaj afer Albi Mall.
Varrimi i të ndjerit bëhet me daten 05.11.2023 në varrezat e fshatit Klinë e eperme Funerali niset nga shtëpia e të ndjerit, poashtu namazi i xhenazez falet te varrezat e fshatit të lartë cekur në ora 13.
Të Allahut jem dhe tek ai do kthehem, Allahu të paqë mëshiruar Valdet Bajraktari ☝🤲.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer