E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Dikush po shtënë me armë në mesnatë në këtë fshat të Skenderajt, banori i shqetesuar thirr policinë

Dje një banorë i Fshatit Rezall ka raportuar policin për të shtëna me armë zjarri, njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes ku kanë gjetur dhe sekuestruar dy gëzhoja  të kalibrit 7.62 mm, shkruan portali rajoni.org.

Sipas dëshmitarit rreth orës 23:00 janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri, por nuk e din se kush ka shtënë.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet./Rajoni.org/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer