E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Princ Leka nuk pret divorcin, ja vendimi i madh që mori bashkë me Blertën

Princ Leka ka nisur një dashuri të re edhe pse është ende në proces divorci me bashkëshorten e tij, Elia Zaharia.

Sipas‘Panorama’, prej disa javësh, ai dhe e dashura e tij disa vite më e re kanë nisur edhe bashkëjetesën në shtëpinë ku aktualisht Leka po jeton.

Duke qenë se Elia me vajzën e çiftit si dhe me familjarët e saj po qëndrojnë në pronën e tij, Princi ka nisur një jetë të re me Blertën në një shtëpi me qira.

Madje, pas shumë muajsh që dyshja fshihej nga sytë e kureshtarëve, tashmë ata e kanë formalizuar lidhjen, duke qenë së bashku edhe në aktivitet që organizohen në nivele mbretërore.

Princ Leka mori pjesë në një event bamirësie në Maltë, pas ftesës së Dukës së Rusisë, George Mikhailovich dhe bashkëshortes së tij, Princesha Victoria.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer