E martë, 25 Qershor, 2024

Publikohet fotografia e 39 vjeçarit që mbeti i vdekur në aksidentin e tmerrshem

Katër persona kanë vdekur në një aksident të rëndë që ka ndodhur mes tri veturave para rreth një ore në rrugën Ferizaj-Shtime

Lajmin e ka konfirmuar Policia Rajonale në Ferizaj dhe kanë njoftuar se vdekjen e viktimave e ka konfirmuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

Në mesin e viktimave është edhe Armend Muhadini, 39-vjeçar.

Mediat lokale kanë publikuar fotografinë e tij.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer