E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Reagon me ‘kërcënime’ Familjari i Ramiz Lladrovcit – anise nuk tregon së a u pagua nga operatori që po i hetohet kontrata në Drenas!

Familjari i Ramiz Lladrovcit, Haxhi Lladrovci ka reaguar nëpërmjetë një postimi në rrjetin social “facebook”.

Reagimi ka ardhur pas publikimeve të portalit “Rajoni” lidhur me hulumtimet së ai është paguar nga një operator me pagë të mirë; dhe sipas interveistusve i njëjti nuk ka shkuar ‘farë në punë’.

Ndonëse pretendimet e portalit rajoni.org;  ishin të tjera, mirëpo për shkak të zemërgjerësisë rajoni ka vendosur të i’a publikoj reagimin e familjarit të Ramiz Lladrovcit, Haxhi Lladrovcit.

Haxhi Lladrovci ka mohuar së punon dhe merr pagë nga komuna e Drenasit.

“Per te gjithe ata qe me njohin,keto ditet e fundit ka qarkulluar emri im me informacione te paverteta neper media rreth pages time. Sa per sqarim une nuk pranoj page nga Komuna dhe nuk punoj per komunen. Jeta dhe puna ime personale jane qeshtje qe me perkasin vetem mua dhe askujt tjeter, keshtu qe ju kisha lutur te rrespektoni privatesine time si individ”.

Anisë rajoni posedon dokumente të cilat do të i publikoj në kohe dhe momente të duhura – ai ka ‘kërcënuar’ individet e ‘ligë’ dhe ‘gojkëqinjë’t së do të përdor çdo mjetë ligjor për t’a vendosur të vërtetën në opinion.

“Nese ndokush dyshon, aludon apo ka fakte per ndonje parregullsi ose keqperdorim te supozuar timin ju kisha lutur qe ato ti drejtoni ne organet e rendit dhe jo te ma njollosni emrin tim personal te cilin e kam ndertuar me shume mund tash e sa vite, ne te kunderten une jam i obliguar te ju drejtohem institucioneve perkatese per njollosjen e emrit tim padrejtesisht nga individ te lig, per te cilet kam filluar procedurat ne KMSHK dhe KPM te cilat do te percjellen pastaj me padi ne gjykate!”, ka përfunduar Lladrovci.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer