Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Rifat Jashari i shkruan letër Rexhep Selimit për ditëlindje (VIDEO)

- Advertisement -

Vëllai i Adem e Hamëz Jasharit, Rifat Jashari ka mërrë pjesë sot në seancën solemne për nder të “Epopesë së UÇK-së”.

Pas seancës, ai është parë në oborrin e Kuvendit të Kosovës së bashku me kryeministrin Albin Kurti dhe ministrin e Mbrotjes, Armend Mehajn.

Në shpinën e Mehajt, Jashari e ka shkruar një kartolinë për t’ia dërguar Rexhep Selimit për ditëlindje i cili ndodhet në paraburgim në Hagë.

- Advertisement -

Rexhep Selimi e feston ditëlindjen më 15 mars

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -