E martë, 25 Qershor, 2024

Rikthehet edicioni i ri i Ligës së Kampionëve, këto ndeshje do të zhvillohen sonte

Edicioni i ri 2023-24 i Ligës së Kampionëve rikthehet në aksion sonte për herë të parë.

Dy sfidat më interesante të kësa dite janë ajo mes Milanit dhe Newcastles, si dhe PSG-së dhe Dortmundit.

Sfida në “San Siro” fillon nga ora 18:45, kurse ajo në Paris nga ora 21:00.

Më poshtë janë të gjitha duelet që do të zhvillohet për ditën e sotme.

AC Milan v Newcastle

Young Boys v RB Leipzig

Barcelona v Antwerp

Feyenoord v Celtic

Lazio v Atlético

Man City v Red Star

PSG v Dortmund

Shakhtar v Porto

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer