E martë, 25 Qershor, 2024

Sapo ndodhi | Aksident në Skenderaj, pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në rrugen magjistrale Skenderaj – Klina e Epërme, saktësisht në fshatin Kline e Mesme të Skënderajt, raporton portali rajoni.org.

Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale, deri tani nuk dihet për të lënduar.

Njesitet relevaten policore kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrur me rastin.

Rajoni ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes:

@rajoni.org

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në rrugen magjistrale Skenderaj – Klina e Epërme, saktësisht në fshatin Kline e Mesme të Skënderajt, raporton portali rajoni.org. Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale, deri tani nuk dihet për të lënduar. Njesitet relevaten policore kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrur me rastin. Rajoni ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes: #Kosovo #viralvideo #Skenderaj #Drenica #Police #Cars

♬ Paradise – Tony Dark Eyes

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer