E shtunë, 20 Prill, 2024

Shkelet për vdekje një këmbësore

Një këmbësore është shkelur për vdekje nga një veturë dje në Prizren.

Policia thotë se aksidenti është shkaktuar nga pakujdesia dhe shoferi i veturës është arrestuar.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

AKSIDENT TRAFIKU ME FATALITET/Prizren. 28.02.2023-18:55.I dyshuari mashkull kosovar, gjersa ka qenë duke drejtuar veturën, nga pakujdesia ka goditë viktimën femër kosovare (këmbësore). Viktima ka pësuar lëndime vdekjeprurëse. Vdekjen e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me vendim të prokurorit i dyshuari arrestohet dhe shkon në mbajtje ndërsa trupi i pa jetë dërgohet në IML.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer