Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Shoferi aksidenton veturën në Skënderaj, e pasojat i merr pasagjerja

- Advertisement -

Dje në mesditë policia ka pranuar raportimin për një aksident me të lënduar në fshatin Vitak të Skënderajt, përcjell portali rajoni.org.

Sipas përshkrimit të aksidentit, shoferi e ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe ka dalë nga rruga, por pasojat i ka marrë pasagjerja.

E lënduara nga aksidenti në këtë rast femra përveçse ka pranuar tretman mjekësor në QKMF të Skënderajt është përcjellë edhe në Mitrovicë, ku ende po vazhdon mjekimin.

- Advertisement -

Raporti i plotë:

AKSIDENT TRAFIKU ME LËNDIME

Fsh. Vitak, Skenderaj, 16.01.2023 – 12:10. I dyshuari mashkull kosovar derisa ishte duke drejtuar veturën ka humbur kontrollin mbi veturë, dhe ka dalur nga rruga me ç ‘rast lëndime trupore ka pësuar pasagjerja, viktima femër kosovare e cila tretmanin fillestar mjekësor e ka pranuar në QKMF Skenderaj e më pas është dërguar në spitalin e Mitrovicës ku edhe vazhdon trajtimin mjekësor. Rasti vazhdon të hetohet.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -