E martë, 25 Qershor, 2024

“Si nata me ditën”, Santiana habit me pamjen natyrale

Ish-banorja e BBVK, Santiana Maloku ka qenë ndër banoret me të zhurmshme të sezonit të dytë.

Krahas fizikut joshës ajo merrte vëmendje edhe me deklarata thumbuese.

Mirëpo një detaj, i cili ka habitur ndjekësit është pamja e saj natyrale.

Në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi ku është shfaqur pa pikë grimi.

Fansat kanë bërë komente të shumta pasi dallimi me dhe pa grim është si dita me natë.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer