E shtunë, 22 Qershor, 2024

Skenderaj/ Kjo është gjendja shëndetësore e 19-vjeçarit, qe u therr për shkak të parkimi të veturës

Portali rajoni.org kishtë raportuar dje për një konflikt mes dy të rinjeve, i cili ka përfunduar me vrasje në tentativë.

Rajoni kishtë zbuluar se E.X 19 – vjeçar nga Polaci dyshohet se është sulmuar me thikë pas një mosmarrëveshje që dyshohet se lindi për shkak të parkimit të veturës në hapësirën e pompës së derivateve.

Burimet e portalit rajoni.org brenda spitalit rajonal në Mitrovicë kanë marrë vesh se i lënduari është në gjendje stabile dhe është jashtë rrezikut për jetën./Rajoni.org/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer