Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Skenderaj/ Kjo është gjendja shëndetësore e 19-vjeçarit, qe u therr për shkak të parkimi të veturës

- Advertisement -

Portali rajoni.org kishtë raportuar dje për një konflikt mes dy të rinjeve, i cili ka përfunduar me vrasje në tentativë.

Rajoni kishtë zbuluar se E.X 19 – vjeçar nga Polaci dyshohet se është sulmuar me thikë pas një mosmarrëveshje që dyshohet se lindi për shkak të parkimit të veturës në hapësirën e pompës së derivateve.

Burimet e portalit rajoni.org brenda spitalit rajonal në Mitrovicë kanë marrë vesh se i lënduari është në gjendje stabile dhe është jashtë rrezikut për jetën./Rajoni.org/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -