Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Skënderaj: Një person ia sheh sherrin telefonit, e arreston policia pasi ia gjen

- Advertisement -

Pardje në mbrëmje policia në Skënderaj ka arrestuar dy persona raporton portali rajoni.org.

Më saktësisht arrestimet kanë ndodhur në fshatin Qirez të kësaj komune.

Te njëri i dyshuar, policia kishte gjetur mjete të kundërligjshme, lëndë narkotike e fishekë.

- Advertisement -

Ndërsa, personi tjetër ua kishte parë sherrin videove në telefon, që i posedonte duke gjuajtur me armë. Policia e shoqëron në stacionin policor.

Raporti i plotë policor:

“ARMËMBAJTJE PA LEJE

Fsh. Qirez, Skenderaj 06.01.2023 -23:00. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që tek njëri në telefon kishte video duke shtënë me armë zjarri, ndërsa tek i dyshuari tjetër në veturë të tij janë gjetur sasi e lëndëve narkotike dhe disa fishekë. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.”

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -