Të fundit:

Momenti kur protestuesi serb ia rrëmben me forcë mikrofonin gazetares shqiptare (Video)

Gjatë një transmetimi live në një lidhje direkte me...

54 vjeçarit në Gjakovë ia zënë pritën borxhlinjtë e djalit, e sulmojnë e “bëjnë llom”

Mosmarrëveshjet për borxhe shpeshherë shkaktojnë incidente të ndryshme, të...
- Advertisement -

Sot i jipet lamtumira e fundit 50-vjeçarit që e zuri makina në vendin e punës

- Advertisement -

Familja Mustafa u trondit para 2 ditësh me lajmin tragjik se ka vdekur në vendin e punës familjari i tyre, Nysret Mustafa.

Ngjarja ndodhi në Suharekë te gurthyesi “Flori”.

Edhe pse po ka ende paqartësi rreth mënyrës së vdekjes së të ndjerit, dyshohet se e zuri makina që po e testonte, duke  e lënë të vdekur në vend.

- Advertisement -

Familja dje e ka pranuar trupin e pajetë të të ndjerit dhe sot do t’i bëhet varrimi në Prizren.

 

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -