E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Sulmohet fizikisht nga nëna dhe njerku – Dërgohet në strehimore 12 vjeçarja

Një 12-vjeçare ka raportuar në polici së është sulmuar fizikisht nga nëna dhe njerku i saj në Ferizaj.

Siç njofton policia të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, ndërsa viktima në strehimore.

“Ferizaj 13.11.2023 – 13:00. Viktima femër (12 vjeç) ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga nëna e saj dhe njerku i saj. Viktima është dërguar në strehimore. Me vendim të prokurorit, të dyshuarat janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer