E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Të dorëzuar e të ç’burrëruar, dy serbë në duart e Policisë së Kosovës

Sot gjatë ditës janë arrestuar dy sulmues të armatosur me armë të gjata dhe municion lidhur me sulmet ndaj Policisë së Kosovës në fshatin Banjskë të Zveçanit.

Tashmë janë publikuar fotografitë e tyre ku shihen të arrestuar nga policët e Kosovës.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer