Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Tjetër lajm i hidhur për Skënderajn: vdes bashkëvendasi

- Advertisement -

Sot është një ditë e hidhur për familjen Çitaku. Ka ndërruar jetë familjari i tyre Rrahim Qazim Çitaku.

Njoftimin për Fshatrat e Drenicës e kanë dhënë familjarët e Rrahimit.

I ndjeri do të varroset në varrezat e fshatit Qitak, të nesërmen në orën 13:00.

- Advertisement -

Nga redaksia: ngushëllime familjes!

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -