E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Tragjike: Ndërron jetë në moshë shumë të hershme kosovari

Sot është një ditë e hidhur për familjen Gashi nga Prishtina, shkruan portali rajoni.org.

Ka ndërruar jetë i afërmi i tyre në moshë shumë të hershme.

Lajmin mortor e ka dhënë i afërmi i të ndjerit B. Gashi përmes rrjetit social “facebook”.

Njoftimi mortor:👇

Lajm i trisht,lajm qe sdo te donin ta degjonim tpakten jo ne moshen qe ishe ti,ndrroj jet djali,vllau dhe nipi jon ne nje moshe te re,bojm dua dhe e lusim Allahun qe te jesh banor i Xhennetit Firdeus dhe te takohemi e tqajm halle nxhenet ma i dashtuni jon.Do te kujtojm qdo here me mall dhe lusim Allahun qe takimi jon i radhes te jet ne Xhenet.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer