E mërkurë, 17 Korrik, 2024

U tha se ishte shtatëzanë, Adelina Tahiri bën veprimin e papritur

Adelina Tahiri ditët e fundit u aludua se ishte shtatëzanë, kjo bazuar në fotografitë që postonte.

Ajo nuk dha asnjë koment lidhur me këto aludime të ndjekësve të saj.

Por postimi i saj i fundit duke larguar bluzën që të shfaqë belin dhe barkun, bën që të bien poshtë të gjitha aludimet.

Pra, Adelina dha përgjigjjen indirekte që të gjithë e kuptuan, shkruan “Kosovarja”.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer