E shtunë, 22 Qershor, 2024

Vaki kosovare: Ishte në lidhje dashurie me një djalë, babai rrah vajzën e tij të mitur, i ndihmon edhe i biri

Një vajzë e mitur është rrahur në Vushtrri nga babai dhe vëllai i saj, pasi që ishte në një lidhje dashurie me një djalë, për çka babi dhe vëllai i saj ishin kundër.

Të dy të dyshuarit janë arrestuar dhe më pas liruar në procedurë të rregullt.

Për këtë rast është njoftuar zyrtari i Qendrës për Punë Sociale, ku më pas viktimës iu është ofruar tretman mjekësor dhe është vendosur në strehimore.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes, njofton policia

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer