Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Vdes foshnja dy muajshe, Policia nis hetimet

- Advertisement -

Policia e Kosovës ka njoftuar se mëngjesin e të premtes në Prishtinë ka ndërruar jetë një foshnje dy muajshe në rrethana ende të pa njohura.

Pas marrjes së informacionet, Policia ka treguar se kanë dalë në vendin e ngjarjes derisa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen.

Trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion, derisa rasti po hetohet.

- Advertisement -

“Rr. Muhamet Haxhaj, Prishtinë 10.03.2023 – 09:00. Viktima mashkull  kosovar (foshnje-dymuajshe) në rrethana deri më tani të panjohura ka ndërruar jetë. Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen. Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftimin e Policisë./GazetaExpress/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -