E premte, 8 Dhjetor, 2023

Vdes i riu nga Skenderaj, ishte djali i hastreti

Një lajm i hidhur ka goditur familjen Spahiu nga Skënderaj, raporton portali rajoni.org.

Djali i tyre Betimi mbylli sytë për herë të fundit sot.

Ai është edhe vëllau i kryesueses së Kuvendit të Skënderajt, Adelina Spahiut.

Njoftimi i plotë i kryetarit të Skënderajt, Fadil Nura:

Thellësisht i prekur nga lajmi i zi për vdekjen e bashkëqytetarit tonë, Betim Spahiu!
Në këto momente të rënda, bashkëndjejmë dhembje me kryesuesen e Kuvendit, Adelina Spahiu, për vdekjen e vëllait, familjen e ngushtë e të gjerë dhe të gjithë të tjerët!
Në emër të Komunës së Skenderajt, shpreh ngushëllimet më të sinqerta!
Lamtumirë, Betim!

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer