E shtunë, 22 Qershor, 2024

Vdes ish veterani i UÇK-së dhe rapsodi i njohur nga Drenica

Ka ndërruar jetë, ish veterani i UÇK-së, Veli Hisenaj.

I ndjeri ishte rapsod i njohur dhe një atdhetar i devotshëm.

“Ikja e Veli Hysenaj e parakohëshme na i ka lënduar zemrat tona, na ka pikëlluar dhe ndjejë dhimbje te madhe qe nuk e kemi ne mesin tonë fizikishtë”.

 

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer