Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Vdes Merita Mehmetaj, bashkëshortja e heroit Adrian Krasniq

- Advertisement -

 

Ka vdekur në moshën 47-vjeçare, bashkëshortja e heroit Adrian Krasniqi, Merita Mehmetaj.

Lajmin për vdekjen e saj e kanë konfirmuar të afërmit e saj.

- Advertisement -

“Me pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot në moshën 47 vjeçare, ndërroi jetë motra jonë Merita Mehmetaj. Varrimi do të bëhet nesër në ora 14:00 në varrezat e fshatit Dubovë e Madhe- Pejë. Me pikëllim të thellë familja”, thuhet në njoftim.

Merita ishte ndër studentët/et e helmuar nga regjimi serb, në vitin 1990.

Ajo qëndroi pranë heroit Adriani Krasniqi, duke e dhënë kontribut të çmuar derisa ata vepronin në Tiranë.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -