E hënë, 2 Tetor, 2023

•Vdes polici i Kosovës, veteran i UÇK-së,

Pas një sëmundje të rëndë, ka ndërruar jetë oficeriPolicisë së Kosovës dhe veterani i UÇK-së, Latif Daka.

Familjarët kanë bërë të ditur se varrimi i të ndjerit bëhet nesër (e mërkurë) në ora 14:00, në fshatin e lindjes, Vërshecë, Komuna e Suharekës.

“I qoftë i lehtë dheu i Kosovës, që aq shumë e çmoi e dha për të! Qoftë i përjetshëm kujtimi për të”, thuhet në njoftimin e familjes.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer