Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Vetaksident i rëndë në Drenas, pamje nga vendi i ngjarjes

- Advertisement -

Një vetaksident trafiku me persona të lënduar ka ndodhur sot në Arllat të Drenasit.

Lexuesit e DrenicaOnline kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes ku shihet një veturë e rrokullisur skaj rrugës.

Vetaksidenti ka ndodhur afër rrugës Prishtinë-Pejë.

- Advertisement -

Në vendin e aksidentit ka dalë policia rrugore dhe autoambulanca.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -