E hënë, 20 Maj, 2024

Vjen ‘A m’ke dashtë’ nga Elinel dhe Dafina

Elinel dhe Dafina Zeqiri lansuan bashkë duetin e tyre të ri që duhet ‘A m’ke dashtë’.

Projekti erdhi me videoklip.

Ky është një ndër bashkëpunimet e shumta që artistja solli këtë vit e të cilat rezultuan të suksesshme.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer