E martë, 25 Qershor, 2024

Zbulohet kush është vajza që u shfaq papritur në videon e Stresit

Së fundmi një situatë e papritur i ka ndodhur reperit shqiptar Stresi.

Ai po zhvillonte një bisedë virtuale me ndjekësit e tij, video-‘live” kur papritmas atij i rrëshqet telefoni  dhe në cep të pamjes shfaqet vajza e cila po e shoqëronte reperin gjatë pushimeve të tij.

Mësohet se vajza që po e shoqëronte reperin quhet Rreze dhe është nga Kosova.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer