Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

600 euro pagë dhe banimi falas/ Në Skënderaj kërkohen 4 punëtorë për mjelje të lopëve

- Advertisement -

Një fermer nga Drenica po kërkon 3 ose 4 punëtorë për të punuar në fermë, konkretisht për mjelje të lopëve.

Ai ka ofruar 600 euro pagë dhe banimin falas për punëtorët e interesuar. Vendi i punës është Skenderaj.

Postimi në rrjetet sociale:

- Advertisement -

KËRKOJ PUNTORË

Kërkoj punëtorë 3 ose 4 punëtorë per mjelen e Lopëve sistem I lire I mjeles, , kushtet shume te mira pune, plus banimi falas. Paga 500 plus 100 per ushqim D.m.th 600 paga mujore . Te interesuarit te kontaktojnë ne faqen ‘Bujqesi dhe Blegtori në Kosovë’ në Facebook.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -