Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Aksident i rëndë: Vetura godet babain, nënën dhe vajzën e vogël, dërgohen në Emergjencë

- Advertisement -

Para pak çasteve ka ndodhur një aksident i rëndë në Vushtrri.

Një veturë ka goditur tre persona të cilët janë dërguar menjëherë në Emergjencë, raporton 02 Press.

Mësohet se vetura ka goditur babain, nënën dhe vajzën e vogël.

- Advertisement -

“Në rrugën ‘Dëshmorët e Kombit’ në Vushtrri, aksident trafiku me të lënduar. Një veturë ka goditur tre këmbësorë. Janë dërguar për tretman mjekësor”, ka thënë zëdhënësi i Policisë, Avni Zahiti.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -