E shtunë, 22 Qershor, 2024

Aksident trafiku me të lenduar në Skenderaj, pamje nga vendi i ngjarjes

Një akisdent trafiku ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Azem Bejta”, në Skenderaj, raporton portali rajoni.org.

Burimet e rajonit nga vendi i ngjarjes kanë bërë me dije qe përveç dëmeve materiale ka edhe persona të lënduar.

Ekipet shëndetësorë dhe njesitet relevante policorë kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrur me rastin.

Portali rajoni.org do të ju mbaj të informuar, pamje nga vendi i ngjarjes:

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer