Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Analisti i njohur nga Skenderaj merre lajmin e hidhur, i vdes babai

- Advertisement -

Analisti i njohur kosovar nga Prekazi i Skenderajt, Blerim Latifi, ka marre një lajm të hidhur, shkruan portali rajoni.org. Babai i tij ka ndërruar jetë sot.

Lajmin e ka bërë të ditur analisti me anë të një postimi në Facebook.

“Pas një jete të gjatë, me shumë sfida, dhimbje, vuajtje, sakrifica, por edhe triumfe, sot baba na la. I qoftë i lehtë dheu i Prekazit!”, ka shkruar Latifi në postimin e tij./Rajoni.org/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -