E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Aq shumë qenka shëndoshur Zanfina Ismaili sa mezi njihet

Zanfina Ismaili tashmë nuk është aktive në muzikë.

Mirëpo ajo po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta, nga jeta e saj private.

Me fotografinë e fundit ajo i ka befasuar të gjithë me dukjen.

Po duket më e shëndoshë se asnjëherë më parë dhe shume e bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer