Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Arrestohet një person në Drenas, dergohet menjëherë në burg

- Advertisement -

Të premten rreth orës 22:00 policia e Kosovës ka arrestuar një person në Arllat të Drenasit, transmeton DrenicaOnline.

Policia nuk ka dhënë më shumë informacion përveçse se personi i arrestuar ka qenë në kërkim.

Njoftimi i policisë:

- Advertisement -

ARRESTIM I PERSONIT TË KËRKUAR

Fsh. Arllat, Drenas (NN) 17.03.2023-22:00. Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje dënimi në burgun e Dubravës.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -