E martë, 25 Qershor, 2024

Arrestohet një person në Skenderaj, ishte i kërkuari me urdhërarrest ndërkombëtar

Dje rreth orës 17:15 është arrestuar në Skenderaj i dyshuari që kishte urdhërarrest ndërkombëtar, shkruan portali rajoni.org.

Në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar  është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në  mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë./Rajoni.org/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer