Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Asamblisti i kuvendit komunal të Skënderaj jep dorëheqje nga partia

- Advertisement -

Sot asamblisti i kuvendit komunal të Skënderajt nga radhët e AAK-së, Dardan Shala ka dhënë dorëheqje nga kjo parti, raporton portali Rajoni.org.

Ai e ka dhënë njoftimin në rrjetet sociale përderisa si shkaqe kryesore për këtë dorëheqje i ka potencuar angazhimet nga jeta personale.

Dardani konsiderohet me përformancë pozitive në kuadër të angazhimit të tij në këtë subjekt. Ai kishte arritur të siguronte edhe një ulëse në kuvend për AAK-në.

- Advertisement -

Tani pozitën e kryetarit të AAK-së në këtë komunë do ta mbajë Feriz Shala.
Njoftimi i plotë:

“Të dashur antarë të AAK-së
Pas kërkesës sime drejtuar Kryetarit të AAK-së z.Ramush Haradinaj, për shkak të angazhimeve personale, jam liruar nga përgjegjësia e Kryetarit të AAK-së në Skenderaj!
Andaj shfrytezoj rastin të i falenderoj nga zemra për bashkëpunimin dhe mbështetjen e strukturave të Aleances në Skenderaj, aktivistët dhe votuesit tonë!

Sot është emruar Kryetari i ri i degës z. Feriz Shala, i cili është djal i ri,të cilit i uroj suksese e arritje në rrugëtimin dhe përgjegjësit e tij politike!👏👏

I juaji gjithmonë,
Dardan Shala”/rajoni.org/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -