E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Ballkani nis sot aventurën e re në LK, sfidon UE Santa Coloma

Kampioni i Kosovës, FC Ballkani sot nis aventurën e re në Ligën e Kampionëve.

Skuadra më e suksesshme kosovare në arenën ndërkombëtare do të përballet me skuadrën nga Andorra, UE Santa Coloma.

Skuadra nga Suhareka më kohë ka kryer përgatitjet për sfidat e reja evropiane dhe tashmë është gati për duelin me skuadrën nga Andorra.

Ndeshja mes UE Santa Coloma dhe Ballkanit fillon në orën 20:00 dhe luhet në stadiumin Estadi Nacional në Andorra la Vella.

Ndërkohë ditën e sotme në fushë zbret edhe skuadra tjetër shqiptare Decic që luan në udhëtim te TNS.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer