E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Banores së “Big Brother Kosova” i dalin të brendshmet në transmetim live

Big Brother eshte nje nga formatet me te famshme dhe me te ndjekura ne mbare boten. Ndersa ne vendin tone kete vit vie per here te pare formati VIP i ketij spektakli.

Nje shikueshmeri mjaft e madhe ne numer po rezulton te suksesshem formatin i cili po realizohet nga televizioni Klan Kosova.

Gjatrë spektakleve live jemi mësuar të shohim momente të ndryshme. Një i tillë dhe paksa i sikletshëm, ka ndodhur në prime-in e të hënës, në “Big Brother VIP Kosova”, me ç’rast Melisa ishte protagoniste e kësaj situate , shkruan “Kosovarja”.

Derisa, banorja po tregonte historinë e dhimbshme nga e kaluara, u ul në dyshime dhe qante, mirëpo pasi zgjodhi të ngritej të ulej në kolltuk, Melisës i dolën të brendshmet me ngjyrë të bardhë nga fustani i shqepur. Moment i sikletshëm ky apo jo? Shiko videon:

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer