Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Banorja e re e big brother shfaqet duke bërë ‘twerk’, i dalin të brendshmet jashtë

- Advertisement -

Modelja shqiptaro-italiane, Jori Delli, është banorja më e re që iu bashkua shtëpisë së Big Brother VIP Albania mbrëmjen e së shtunës (4 mars).

Ajo u fut në shtëpinë e famshme të Shqipërisë bashkë me pesë konkurrentë të tjerë: Qetsorin, Fotininë, Antonetën, Elvis Pupën dhe Sabianin.

Ndërsa kanë kaluar vetëm pak ditë nga qëndrimi brenda, ajo ka marrë vëmendje herë pas here me veprimet dhe bisedat që ka bërë me banorët.

- Advertisement -

Bukuroshja ditën e sotme (e martë) e nisi me plot energji bashkë me aktoren Olta Gixhari.

Vajzat u shfaqen në diell në oborrin e shtëpisë duke kërcyer e duke bërë ‘twerk’.

Jori kishte lëshuar më poshtë tutat dhe kishte vënë në fokus tangat, gjersa provokoi me lëvizjet.

- Advertisement -

 

 

Kjo video është bërë virale dhe është shpërndarë gjithandej nëpër rrjete sociale.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -