E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Bebe Rexha rrëzohet në skenë, ja momenti viral që po qarkullon kudo

Në një moment ku po ngjiste shkallët në skenën e festivalit të madh “Coachella 2024” për të qenë më afër me orkestrën, Bebe rrëshqiti dhe u rrëzua para mijëra fansave.

Me një rikuperim të shpejtë dhe profesionalizëm, Rexha u ngrit në këmbë dhe vazhdoi të këndonte sikur të mos kishte ndodhur asnjë incident.

Ky veprim tregoi se artistja ka një seriozitet dhe përkushtim ndaj muzikës që shkon përtej çdo pengese.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer