E mërkurë, 17 Prill, 2024

Bekim Jashari bashkë me motrën Besarten bëjnë homazhe te varri i komandatit Hamëz Jashari për ditëlindjen e tij: Urime babush

Komandanti legjendar i UÇK-së, Hamëz Jashari, sot ka ditëlindjen e 74-të.

Për këtë, ish-kryetari i Skenderajt dhe djali i tij, Bekim Jashari, i ka bërë homazhe te varri i tij në Prekaz.

Postimi i plotë:

Urime Ditëlindjen Babush!

Sot, në ditëlindjen tënde të 74-të babush erdhëm bashkë me Besarten dhe familjen ku kësaj radhe kemi edhe një anëtar të ri, Marsin.

Përjetë mirënjohës ndaj teje babush që na rrite e edukove nën frymën patriotike e të dashurisë për atdheun.

Urime ditëlindja e 74-të!

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer