E enjte, 25 Korrik, 2024

Besi dhe Xhensila sot bëhen prindër të një djali, ja emri dhe çfarë e bën unik foshnjën

Besi dhe Xhensila sot kanë marrë epitetin prindër për herë të dytë.

Çifti foshnjën vendosën ta quajnë Amen.

Por çfarë e bën kaq unik këtë foshnje është koha dhe dita e lindjes, ai lindi më 11/11 në ora 11:11, shkruan “Kosovarja”.

Xhensila shkruan: “11/11 11:11 Am AMEN 🙏
Çfare rrugetimi kemi pasur te dy se bashku ne 9 muaj biri im… Vetem ne te dy ne çdo veshtiresi brenda 1 trupi. Ti i tregove mamit forcen tende, e une mora force vetem nga ti. Qe tani e shikoj madheshtine tende biri im. Misioni me i bukur i jetes sime eshte lumturia jote dhe e motres tende. Lutja ime per Ajken dhe ty eshte t’i keni duart e bashkuara gjithe jeten, te frymezoni zemrat e njerezve si motra dhe vellai me i mire per njeri-tjetrin.
Te rritesh i forte ne shpirt biri im, paç vullnetin per te bere gjithçka ne rrugen e Zotit.
Amen… @bes_kallaku 🙏”

Urime lindja e djalit, Besit dhe Xhensilës!

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer