E mërkurë, 17 Prill, 2024

Champions League vijon me dy përballje të tjera, PSG sfidon Real Sociedad dhe Lazio pret në “Olimpico” Bayern Munich

Mbrëmë u hap faza e 1/16-ave të Champions League, ku Real Madrid dhe Manchester City gjete rrugën drejt fitores.

Reali e mposhti RB Leipzig 1-0, ndërsa Manchester City fitoi 3-1 kundër Copenhagen.

Ndërkaq, edhe sot do të luhen dy përballje tepër interesante në kuadër të 1/16-ave të këtij kompeticioni.

Kampioni gjerman, Bayern Munich luan si mik ndaj Lazios, ndërsa Paris Saint-Germain pret në shtëpi Real Sociedad.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer