E shtunë, 22 Qershor, 2024

Dalin detaje nga ndarja e Sarës me Ledrin

Prej disa kohësh flitet nëpër rrjetet sociale se dyshja e njohur Ledri dhe Sara më nuk janë së bashku.

E si duket këto lajme janë plotësisht të vërteta.

Sipas burimeve të Prive, dyshja takohen vetëm për arsye të vajzës së tyre Poem Blu.

Ndërsa, për fotografinë të cilën u raportua se Ledri dhe Sara janë parë së bashku në Prishtinë këtë javë, del të jetë se ajo fotografi është shkrepur muaj më parë dhe ishte e postuar në InstaStoryn e Sarës në maj.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer