Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Dalin pamjet brenda lokalit që u demolua mbrëmë nga personat e panjohur

- Advertisement -

Një lokal në Prishtinë është demoluar mbrëmë nga persona të dyshimtë.
Rasti në fjalë është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës.

Sipas Policisë së Kosovës personat që kanë demoluar objektin, kanë sulmuar edhe menaxherin e këtij lokali duke i shkaktuar lëndime trupore.

Sipas Policisë njëri nga të dyshuarit tashmë është identifikuar.

- Advertisement -

“Rr. Rexhep Luci , Prishtinë 28.03.2023-21:10. Disa persona kanë hyrë në një lokal dhe i kanë demoluar disa tavolina dhe më pas e kanë sulmuar viktimën mashkull kosovar (menaxher i këtij lokali), duke i shkaktuar lëndime trupore. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Njëri nga të dyshuarit është identifikuar. Rasti duke u hetuar”, njofton Policia.

 

 

 

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -