E martë, 25 Qershor, 2024

Derisa Vesa po tregonte historinë e saj, “shoqja” na prezanton me luksin që po jeton

Derisa Vesa po tregonte historinë e saj “shoqja” na prezanton me shtëpinë luksoze

Vesa Vllasaliu ditët e fundit është shumë e komentuar për jetën e saj private.

Vesa tregoi se shoqja e saj që i hapi shtëpinë ia mori të fejuarin.

Derisa Vesa po ndanë këtë dhimbje më banorët në “BBVK”, dhe me ndjekësit e saj shoqja e saj që i mori të fejuarin ka diçka për të treguar.

Ajo ndanë disa pamje nga shtëpia e saj luksoze ku po jeton me bashkëshortin e tanishëm apo ish të fejuarin e Vesës, shkruan “Kosovarja”

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer