Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Detaje të reja nga rasti tragjik në Gjermani: Sulmuesi besohet të jetë në mesin e të vrarëve

- Advertisement -

Policia e Hamburgut thotë se sulmuesi dyshohet të jetë në mesin e të vrarëve mbrëmë.

BNO news po citon një zëdhënës të policisë, Holger Vehren, i cili tha se nuk ka njohuri për ndonjë të arratisur dhe sugjeroi se vrasësi ishte në mesin e të vrarëve.

“Vetë oficerët dëgjuan gjithashtu një të shtënë që vinte nga katet e sipërme të ndërtesës. Ata u ngjitën lart dhe gjetën gjithashtu një trup atje”, tha Vehren.

- Advertisement -

Gazeta Bild raporton se shtatë persona kanë vdekur dhe 25 janë plagosur – tetë prej tyre në gjendje të rëndë – nga të shtënat, për të cilat thuhet se ndodhi në një qendër të Dëshmitarëve të Jehovait menjëherë pas orës 21:00 të së enjtes në mbrëmje.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -