E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Drake i bindur që Kanadaja do ta mposhtë Argjentinën, vendos bast të ‘çmendur’

Basti prej 300 mijë dollarësh i Drake në ndeshjen gjysmëfinale të Argjentinës në Copa America mund të jetë lajmi më i mirë për Leo Messi dhe bashkëlojtarët e tij…

E gjitha sepse këtë herë reperi i famshëm ka vënë bast për…vendin e lindjes së tij, Kanadanë, që do të thotë se Argjentina do të shmangë mallkimin famëkeq të Drake.

Për ata që nuk janë në dijeni, i ashtuquajturi “mallkim” vjen si pasojë e asaj që skuadrat ose sportistët që ai mbështet në baste shpesh përballen me fatkeqësi të papritura.

Pra, me Drake duke vënë paratë e tij për Kanadanë, kampionët e botës thjesht mund ta gjejnë veten të lirë nga ai model i bezdisshëm.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer